در باره ما :

10

سال سابقه در تامین تجهیزات برق صنعتی

جواز تولید تابلو های برق :

دلیل اطمینان : مجموعه ما دارای مجوز تولید و فروش میباشد

چرا ما :

مجموعه تولیدی ام تی تی با 30 سال تجربه در زمینه ساخت تابلو برق و یراق تابلو برق و همچنین 10 سال تامین تجهیزات تابلو برق در صدد این می باشد تا محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب در اختیار مشتریان و همکاران عزیز قرار دهد.

بر آورد مالی تجهیزات پروژه ها :

یکی از خدمات کارشناسان ما تهیه و برآورد مالی قطعات مورد نیاز در یک پروژه صنعتی میباشد مشتریان ما میتوانند لیست های مورد نیاز خود را برای ما ارسال نمایند تا در کوتاهترین زمان برآورد گردد.

موجودی بالا و زمان تحویل پایین :

مجموعه ام تی کالا سعی دارد تا با نگه داشتن موجودی انبار کالای خود و همچنین سفارش گزاری به موقع محصولاتی که عرضه مینماید در کوتاهترین زمان جوابگوی درخواست های مشتریان خود باشد.

خدمات پس از فروش :

امروزه مشتریان به دنبال کالاهایی هستند که دارای خدمات و گارانتی معتبر باشد تا در صورت بروز هر موردی با کمترین هزینه جایگزین گردد ما خود را متعهد به جوابگویی در موارد فوق میدانیم و سعی بر آن داریم تا محصولاتی اصلی را عرضه کنیم.

جایگزینی و معادل سازی :

در برخی موارد تجهیزاتی از رده تولید خارج میشود یا در دسترس نمیباشد در این صورت کارشناسان ما آماده معادل سازی و جایگزینی آن محصول با موارد در دسترس میباشند این اطمینان را داشته باشید که با ما حرفه ای خواهید بود.

تیم ما

افتخار ما آشنایی با شماست در این مجموعه همکاران ما در خدمت شما هستند
حسین-زاده
پرویز حسین زاده مدیر عامل
شاهین-حسین-زاده
شاهین حسین زاده مدیر فروش
شاهین-حسین-زادصه2
امیر حسین زمانی مدیر فروش
p3
منصور میلانی بازار یابی